Muş Alparslan Üniversitesi iletişim



Daha Büyük Görüntüle
Muş Alparslan Üniversitesi İletişim Bilgileri



Rektörlük
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 213 00 28
e-Postabilgi@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
AdresMuş Alparslan Üniversitesi Kampusu, Rektörlük, Diyarbakır Yolu 7. km 49250- MUŞ


Eğitim Fakültesi
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 212 08 53
e-Postaef@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
AdresMuş Alparslan Üniversitesi Kampusu, Rektörlük, Diyarbakır Yolu 7. km 49250- MUŞ


Fen Edebiyat Fakültesi
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 213 00 54
e-Postafef@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
AdresMuş Alparslan Üniversitesi Kampusu, Rektörlük, Diyarbakır Yolu 7. km 49250- MUŞ


İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 213 00 54
e-Postaiibf@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
AdresMuş Alparslan Üniversitesi Kampusu, Rektörlük, Diyarbakır Yolu 7. km 49250- MUŞ


İslami İlimler Fakültesi
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 213 00 54
e-Postailahiyat@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
Adresİstasyon Caddesi 49100-MUŞ


İletişim Fakültesi
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 212 08 53
e-Postailetisim@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
Adresİstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı 49100-MUŞ


Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 212 08 53
e-Postammf@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
AdresMuş Alparslan Üniversitesi Kampusu, Rektörlük, Diyarbakır Yolu 7. km 49250- MUŞ


Sağlık Yüksekokulu
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 213 00 54
e-Postasyo@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
Adresİstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı 49100-MUŞ


Meslek Yüksekokulu
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 231 22 01
e-Postamyo@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
AdresKaraköprü- MUŞ


Malazgirt Meslek Yüksekokulu
Telefon(0436) 511 219 85
Fax(0436) 511 219 85
e-Postammyo@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
AdresBulanık Yolu üzeri Malazgirt- MUŞ


Fen Bilimleri Enstitüsü
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 213 00 54
e-Postafbe@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
AdresMuş Alparslan Üniversitesi Kampusu, Rektörlük, Diyarbakır Yolu 7. km 49250- MUŞ


Sosyal Bilimler Enstitüsü
Telefon(0436) 249 49 49
Fax(0436) 213 00 54
e-Postasbe@alparslan.edu.tr
webwww.alparslan.edu.tr
AdresMuş Alparslan Üniversitesi Kampusu, Rektörlük, Diyarbakır Yolu 7. km 49250- MUŞ

0 yorum: