Yaşar Üniversitesi iletişim


Daha Büyük Görüntüle
İLETİŞİM

Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü
Adres : Üniversite Caddesi, No:35-37, Ağaçlı Yol, Bornova, İzmir PK. 35100
Telefon : 0232 411 5000
Fax : 0232 374 5474



Yaşar Üniversitesi Yurt Müdürlüğü
Adres : 367/2 sokak No : 9/2 Kazım Dirik Mahallesi Bornova, İzmir
Telefon : 0232 411 5373
Fax : 0232 374 5474


İLETİŞİM E-POSTA ADRESLERİ
BirimPosta Adresi
Bilgibilgi@yasar.edu.tr
Genel Sekreterlikgensek@yasar.edu.tr
Öğrenci İşleriogrenciisleri@yasar.edu.tr
Halkla İlişkiler ve Protokolhalklailiskiler@yasar.edu.tr
Muhasebemuhasebe@yasar.edu.tr
Bilgi İşlembim@yasar.edu.tr
Medya Merkezimedyamerkezi@yasar.edu.tr
İnsan Kaynaklarıinsankaynaklari@yasar.edu.tr
AB Araştırma ve Uygulama Merkezieuc@yasar.edu.tr
Uluslararası İlişkiler Ofisiintoffice@yasar.edu.tr
Fen-Edebiyat Fakültesifef@yasar.edu.tr
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiiibf@yasar.edu.tr
İletişim Fakültesiif@yasar.edu.tr
Hukuk Fakültesihukuk@yasar.edu.tr
Sanat ve Tasarım Fakültesistf@yasar.edu.tr
Mühendislik Fakültesimuhendislik@yasar.edu.tr
Mimarlık Fakültesimf@yasar.edu.tr
Meslek Yüksekokulumyo@yasar.edu.tr
Sosyal Bilimler Enstitüsüsbe@yasar.edu.tr
Fen Bilimleri Enstitüsüfbe@yasar.edu.tr